KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10123140
nr 1012 3140
Bert ”Målare” Atterving, signerad och daterad 1977, "Bakgård Götgatan 46", 135x115 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:55:51
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr